امروز پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷

مجمع نمایندگان درباره حوزه انقلابی گام های خوبی برداشته است دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴:۰۱


مجمع نمایندگان درباره حوزه انقلابی گام های خوبی برداشته است تعداد بازدید: ۲۹۰

نماینده طلاب و فضلای آزاد شهر گفت: : پس از دیدار 25 اسفند سال 94 که نمایندگان مجمع با رهبر معظم انقلاب داشتند، کارهای مثبت و بسیار خوبی از طریق مجمع نمایندگان طلاب صورت گرفته است.
 
 

حجت الاسلام حسین منصوری رضی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان با بیان اینکه  حوزه علمیه و مجمع نمایندگان از ظرفیت های خوبی برخوردار است، ابراز کرد: پس از دیدار 25 اسفند سال 94 که نمایندگان مجمع با رهبر معظم انقلاب داشتند، کارهای مثبت و بسیار خوبی از طریق مجمع نمایندگان طلاب صورت گرفته است.

 

وی ادامه داد: با بسیج شدن طلاب جلسات و همایشهای مختلفی در خصوص حوزه انقلابی انجام شد، این کارها در واقع برای پشتیبانی از نظام و فرمایشات رهبر معظم انقلاب صورت گرفت.

 

نماینده طلاب و فضلای آزاد شهر با اشاره به اینکه حرکت اولیه بعد از فرمایشات رهبر معظم انقلاب صورت گرفته است، اظهار داشت: تنها انجام این کارها کافی نیست و این حرکت از طرف ارگان های حوزوی نیاز به حمایت های بیشتری دارد.

 

حجت الاسلام منصوری با بیان اینکه با شعار دادن نمی توان کاری را پیش برد، گفت: نه تنها برای شکل گیری حوزه انقلابی بلکه در هر کاری شعار تنها کفایت نمی کند و این نیازمند عبور از مرحله شعار به مرحله عمل است.

 

 وی ادامه داد: در واقع همایش ها و هم اندیشی ها یک راه حلی را جلوی پای ما قرار می دهد که این را بایستی در مرحله عمل قرار بدهیم، در این صورت قطعا موفق خواهیم شد؛ اما اگر در مرحله عمل قرار نگیرد قطعا این ضعف دارد و ناکارآمد هم خواهد بود.

 

عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه بیان کرد: درخواستم از تمام حوزویان، مسؤولان و تمام آن هایی که سردمدار و پرچم دار حوزه عملیه هستند این است که بین آنها یک اتحاد و هم فکری باشد و تا فرمایشات رهبر معظم انقلاب به مرحله عمل برسد.

 

حجت الاسلام منصوری در پایان گفت: دغدغه اصلی طلاب استادان و همه حوزیان باید این باشد که توقعات رهبر معظم انقلاب که از ما دارد را بتوانیم محقق سازیم تا حوزه به یک حوزه انقلابی تبدیل شود.