امروز جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای گلستان برگزار شد سه شنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۰:۵۰


جلسه طلاب و فضلای گلستان برگزار شد تعداد بازدید: ۱۷

جلسه طلاب و فضلای گلستان، شامگاه دوشنبه 10 اردیبهشت 97 در سالن همایش های جامعه مدرسین با حضور آیت الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین برگزار شد.
 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، جلسه طلاب و فضلای گلستان، شامگاه دوشنبه 10 اردیبهشت 97 در سالن همایش های جامعه مدرسین با حضور آیت الله محسن فقیهی، عضو جامعه مدرسین برگزار شد.
 
 در ابتدای جلسه حجت الاسلام حسین منصوری رضی، نماینده مجمع طلاب گلستان با اشاره به نزدیک بودن ایام تبلیغی گفت:  از همه مبلغان حوزوی استان گلستان درخواست داریم که در ایام تبلیغی در سطح استان کارهای تبلیغی خود را آغاز کنند.
 
وی با بیان این‌که گروه‌های تبلیغی در سطح استان فعال هستند، گفت: حدود هفت گروه تبلیغی در استان با مسئولیت حجت الاسلام عراقی فعالیت می کند، از طلاب و مبلغان درخواست می‌شود که با آقای عراقی همکاری کرده و ارتباط داشته باشند تا گروه‌های تبلیغی پربارتر و بیشتر شود.
 
وی با بیان این‌که در دیدارهای نوروزی با مسئولان استانی این تقاضا از سوی مسئولان مطرح شد که طلاب و فضلای استان گلستان که در قم حضور دارند وارد شوراهای سطح استان شوند، اظهار داشت: به همین جهت از مجمع طلاب درخواست مشخصات طلاب توانمند استان گلستان را داشته اند تا در ارگان‌های دولتی بتوانند جذب شوند.
 
حجت الاسلام منصوری رضی در ادامه با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره حوزه انقلابی بیان کرد: تلاش همه طلاب بایستی در این راستا باشد که افراد مستعد و با روحیه جهادی و انقلابی‌ را برای ورود به حوزه تشویق و ترغیب کنند تا حوزه علمیه بیش از پیش پویا و انقلابی بماند.
 
وی در پایان گفت: همه نمایندگان مجمع طلاب دست به دست یکدیگر داده‌اند تا مشکلی از مشکلات طلاب را حل کنند، به همین جهت سه روز در ایام نوروز با مسئولان سطوح مختلف استانی برای پیگیری مشکلات معیشتی طلاب دیدار کردند و کار بسیار ارزشمندی است.